Číslo položky: 13721
Žena v šátku
popis: Olej na plátně fixováno na dřevěné desce, rozměr 14,8 x 12 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
22.11.2021 22:14