Číslo položky: 13547
Tah divokých hus nad Kochánovem
popis: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty : 29 x 38 cm, zaskleno rok.1925 Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč