Číslo položky: 13546
Makové pole
popis: Olej na lepence, rozměry: 34 x 45 cm. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |