Číslo položky: 13513
Ve chlévě - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 98 x 171 cm, rozměry s rámem: 121 x 195 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč