Číslo položky: 5989
Zátiší s bažantem
popis: Olej na plátně, rozměr 78 x 84 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč