Číslo položky: 13307
Řeka pod hradem
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 83 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 000,00 Kč |
900,00 Kč |
800,00 Kč |
600,00 Kč |