Číslo položky: 13387
V sadu
popis: Olej na lepence, rozměr 524,5 x 31 cm, malba i lepenka poškozena
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 900 Kč
2 900 Kč
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 500,00 Kč |