Číslo položky: 13325
Chalupa v krajině
popis: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 50 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
16.09.2021 20:40
800,00 Kč | 10.6.2021 09:46:27 |