Číslo položky: 13313
Chlapec v červeném kabátu
popis: Olej na dřevěné desce, rozměr 41 x 29,5 cm, malba mírně poškozena. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |