Číslo položky: 13309
Tajemná
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 80 Cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
19 500 Kč
19 500 Kč
15 500,00 Kč |
14 000,00 Kč |