Číslo položky: 13369
Zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 50 cm, plátno mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
13.09.2021 21:44