Číslo položky: 6000
Harlekýn
popis: Olej na překližce, rozměr 58,5 x 42 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
24 000 Kč
24 000 Kč
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |