Číslo položky: 13255
Rozkvetlá louka
popis: Olej na překližce, rozměr 50 x 69,5 cm, mírná krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |