Číslo položky: 13251
Dvě grácie na letišti
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, datováno 1995. Tvorbou tohoto autora byl pravděpodobně inspirován jeden ze současných autorů.
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
14.09.2021 20:48
20 000,00 Kč | 9.6.2021 21:18:02 |