Číslo položky: 13054
Stromovka
popis: Olej na plátně, rozměry : 40,5 x 51 cm. Nesignováno. Vpravo nahoře nečitelný přípis.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
11 000,00 Kč |
10 500,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |