Číslo položky: 13040
Amazonka
popis: Olej na dřevě rozměry: 66 x 56 cm, rám silně poškozen, zaskleno. Malba z roku 1932
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč