Číslo položky: 13038
Kytice na stole
popis: Olej na plátně, rozměry: 98 x 79,5 cm / celkové rozměry včetně autorského, ale poškozeného rámu: 105 x 97cm. Na rubu 3. razítka: Obrazárna Alois Šimeček. Obraz nabízíme z důvodu zachování autentičnosti v původním, ale pěkném stavu. + 7 x grafiky. Malba je nepoškozená, jen lze doporučit odstranění povrchové nečistoty.
Čištění obrazu, můžeme vydražiteli zajistit.
Vyvolávací cena:
100 000 Kč
100 000 Kč
315 000 Kč
315 000 Kč