Číslo položky: 13037
Noční krajina s řekou
popis: Olej na plátně, rozměry: 65 x 78 cm Původní stav. Cenný Eckův řezaný rám, povrchově poškozen. Celkové rozměry: 87 x 98 cm + 4x grafiky
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
80 000 Kč
185 000 Kč
185 000 Kč