Číslo položky: 13030
Stětí Jana Křtitele
popis: Pravoslavná ikona. Dřevěná deska, tempera , zlaceno gravírováno, poškozeno rozměry: 38 x 31 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
15.09.2021 19:24
2 000,00 Kč | 13.8.2021 20:57:00 |