Číslo položky: 12811
Svatá rodina
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 124 x 89 cm. Kvalitní malba z přelomu 18. - 19.století.. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
12 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |