Číslo položky: 12803
Madona
popis: Olej na plechu, rozměry: 32 x 27 cm. 19.století. Vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
2 800,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |