Číslo položky: 12802
Ježíš
popis: Malba na porcelánu, rozměr kachle : 38,5 x 33,5 cm, nesignováno, značeno - vtlačená značka KPM. Přiloženo osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |