Číslo položky: 12799
Svatá Barbora
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 88 x 57,5 cm, nerámováno. Střední Evropa, okolo roku 1750. K obrazu je vydáno osvědčení a povolení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |