Číslo položky: 13225
Hanička - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, přiložena kopie znaleckého posudku, odhadní cena obrazu v roce 1997 činila: 75 000 Kč, rám poškozen
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |