Zpět na aukce Signatura nečitelná
Moje sledované obrazy Gladioly - velký formát
popis: Olej na sololitu, rozměr 100 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

09.06.2021 22:11

1 500,00 Kč 9.6.2021 22:07:58