Číslo položky: 13138
Snová krajina
popis: Olej na lepence, rozměr 21 x 42 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |