Číslo položky: 13201
Křineč v Českém ráji
popis: Olej na lepence, rozměr 40 x 52 cm, zaskleno. Obraz pochází z malířova vrcholného období, datováno 1922.
Ilustrační foto ze současným pohled na lokalitu Křineč (není součástí aukce)
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
27 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |