Zpět na aukce Neznačeno
popis: Dřevěný rám, vnitřní rozměry : 58 x 93 cm, venkovní rozměry : 76 x 120 cm . Součástí aukce je velmi poškozený anaplast.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 200 Kč