Číslo položky: 12996
Zima na Valašsku
popis: Olej na plátně, rozměry : 50 x 65 cm. Signováno na rubu.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.06.2021 21:30
1 000,00 Kč | 14.6.2021 10:15:12 |