Číslo položky: 13110
Potok v lese
popis: Olej na desce, rozměr 55 x 67 cm, zaskleno, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.06.2021 21:52
1 000,00 Kč | 14.6.2021 10:18:07 |