Číslo položky: 5880
Hospodyně
popis: Olej na plátně, rozměr 47 x 36 cm, signováno vpravo dole O. Číla 1926, zaskleno . Pěkně původně rámováno.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |