Zpět na aukce Schmidt Oskar
Moje sledované obrazy Horská krajina
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 60 cm, původní stav
o autorovi: Narodil se v roce 1908 v Litoměřicích a zemřel v roce 1982.

Hlavní náplní jeho tvorby byly městské pohledy a veduty, zejména ze Staré Prahy a jiných českých měst. Maloval převážně technikou akvarelu.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

08.06.2021 21:32