Číslo položky: 12628
Sad za městem
popis: Olej na lepence, rozměr 40 x 65 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 900 Kč
3 900 Kč
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |