Číslo položky: 12620
Skalnaté pobřeží
popis: Olej na plátně, rozměr 49,5 x 97 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
14.06.2021 21:04
1 800,00 Kč | 9.5.2021 19:46:04 |