Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Romantická krajina s mlýnem
popis: Olej na plátně, rozměry : 55 x 68 cm. Rozměry včetně rámu: 82 x 95 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč