Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Motivy z Prodané nevěsty - Pandanty
popis: Oleje na plátně, rozměry : 75 x 50 cm. Jeden rám nepůvodní, poškozen
Vyvolávací cena:
2 400 Kč
6 500 Kč