Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Žena s náhrdelníkem
popis: Olej na lepence, rozměry : 56 x 43 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.06.2021 21:36