Číslo položky: 5650
Trosky
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 40, signováno vpravo dole B. Hečl, zaskleno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
14.12.2017 20:50
600,00 Kč | 20.11.2017 10:45:08 |