Číslo položky: 12805
Večer v polích
popis: Olej na lepence, rozměry : 28 x 39 cm, nesignováno, na rubu autorský štítek
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč