Číslo položky: 5828
Náměstí s kašnou
popis: Olej na papíře podložen lepenkou, rozměr 33,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole K. Muller, lehce zvlněno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
14.12.2017 20:45