Číslo položky: 12813
Dívčí poloakt
popis: Olej na plátně, rozměry : 60,5 x 74 cm, místy krakeláž
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |