Číslo položky: 12846
Svítání nad mořem
popis: Olej na plátně, rozměry : 27 x 47,5 cm, datováno 1913, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |