Autor nezjištěn
Číslo položky: 5784
popis: Pastel, rozměr 49 x 68,5 cm, zaskleno, signováno vlevo dole, datováno 1945
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč

14.12.2017 20:05