Číslo položky: 5784
Statek
popis: Pastel, rozměr 49 x 68,5 cm, zaskleno, signováno vlevo dole, datováno 1945
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
900 Kč
900 Kč
14.12.2017 20:05