Číslo položky: 12722
popis: Olej na lepence, rozměry : 50 x 68 cm, zaskleno, kvalitní zlacený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
20 500 Kč
20 500 Kč
15 500,00 Kč |
13 500,00 Kč |
12 500,00 Kč |
12 500,00 Kč |
12 500,00 Kč |
9 200,00 Kč |
8 200,00 Kč |
7 200,00 Kč |
6 200,00 Kč |
6 100,00 Kč |
3 500,00 Kč |