Číslo položky: 12731
Tramvaj v Karmelitské ulici
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, nerámováno, odkaz na you tube:
https://youtu.be/rKI8rtHy3o4
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |