Číslo položky: 12759
Alegorie vítězství
popis: Olej na dřevě, rozměry : 56 x 45 cm, signováno vlevo uprostřed. Dubová desky, nově rámováno.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |