Číslo položky: 5832
Tančící andílci
popis: Olej na plátně - nalepeno na lepence, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole L. Rothaug
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
14.12.2017 19:25