Číslo položky: 12443
U mola
popis: Olej na plátně, rozměr 47 x 71 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.04.2021 21:02
1 500,00 Kč | 18.3.2021 13:52:25 |