Číslo položky: 12483
Podvečer na Balkáně
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.04.2021 20:46
1 500,00 Kč | 18.3.2021 13:49:41 |