Číslo položky: 12484
Pobřeží
popis: Olej na lepence, rozměr 55 x 68 cm, malba mírně poškozena, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.04.2021 20:44
1 500,00 Kč | 18.3.2021 13:49:23 |